Nasza kadra


Opiekunki pracujące z dziećmi to pedagożki, które posiadają wykształcenie potrzebne do pracy z najmłodszymi. To osoby o dużym doświadczeniu i wielkiej pasji, ze stosownymi kwalifikacjami i kursami.

 

Anna Krzeska

Ciocia Ania jest z wykształcenia pedagogiem. Wcześniej pracowała w siostrzanej placówce KIDS!Only z grupą dziećmi 3 letnich. Ma doświadczenie w opiece nad dziećmi oraz w prowadzeniu zajęć muzyczno - ruchowych. Prywatnie mama małego dwulatka.

 

Bogumiła Sasak

Ciocia Bogusia ma doświadczeniem w pracy z dziećmi w różnym wieku. Ukończone studia kierunkowe dały jej wiedzę z zakresu pedagogiki, psychologii dziecięcej, dietetyki oraz przeszkolenie z udzielania pierwszej pomocy. Odbyte kursy animacyjne wzbogacają czas spędzany z dziećmi.

 

Renata Myszke

Ciocia Renia to dusza człowiek z wrodzoną empatią oraz inteligencją emocjonalną, która w pracy z dziećmi jest podstawą. Wykształcenie kierunkowe oraz praca w trójmiejskich placówkach gwarantują doświadczenie oraz ogrom pomysłów na zabawę.

 

Ania Banaś

Kolejna mama w naszym zespole. Doświadczenie prywatne oraz zawodowe procentuje fajnym podejściem do dzieci oraz pomysłami na czas wolny oraz zabawę. Chodząca radość i wulkan pozytywnej energii.

 

 

y>